HydraFacial Beauty

HydraFacial – Aqua Drops

El Değmeden Güzelleşin…

Yeni nesil cilt bakım sistemlerinde en son teknoloji olan 9+2 başlık HYDRA FACIAL cihazımız ile rakiplerinizi geride bırakın.

Hydra Facial sistemini farklı kılan patentli, serum iletim sistemidir. Bu teknoloji sayesinde cilt besleyici bitkisel ürünler hijyenik bir şekilde cilde iletilir.

Cildin daha sağlıklı olmasına yardımcı olan Hydra Facial dünyaca bilinen bir sistem ve alanında altın standarttır.

Teknik Özellikler

Hydradermabrazyon: Özel serumlar yardımı ile cilt temizliği yapılır. Cildin nem dengesini sağladıktan sonra dermabrazyon işlemi ile kontrollü aşındırma ve Epidermisi temizleyip dermiste olumlu uyarım yapma prensibi ile çalışır

Elmas Dermabrazyon: cilt derisinin yüzeysel tabakasının soyulması işlemidir Bu yöntemle ciltten epidermisin tamamı ve dermisin üst kısmı uzaklaştırılır ve böylelikle cilt renk düzensizlikleri de giderilmiş olur.

Micro RF: cilt yüzeyinde oluşan sarkmaları engeller ve cildin doğal görünümüne ulaşmasını sağlar.

Led Tedavi: Led ışık bir lazer gibi çalışarak derinin alt katmanlarından itibaren var olan hasar onarımını gerçekleştirerek düzgün ve pürüzsüz yüz görünümünü sağlar.

Face Lifting: Lifting etkisi ile kırışıklıklar gerilerek daha genç bir cilt görünümü elde edilir.

Sprey Tabancası: Cildin nem miktarını arttırarak cilde sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırılır.

Yüksek Frekans: Sahip olduğu 4 farklı prob sayesinde uygulanan etken maddelerin cildinizde daha hızlı emilmesini olanak sağlar.

Scrubber: ciltteki ölü hücreleri en iyi şekilde atarak, titreşim sayesinde ciltte kazıma işlemi yapar.

Soft Vakum: Cildin altına işleyen güçlü ve vakum özelliği ile gözeneklerin içini temizleyerek; siyah noktalardan, yağdan, kirden ve Sivilcelerden cildinizi arındırır.

DETAYLI TÜM BİLGİLER VE AVANTAJLI FİYATLARIMIZ İÇİN BİZİ ARAYINIZ.

Sabit Tel: 0212 216 06 46
Mobil:      0535 206 46 84

Call Now ButtonBize Ulaşın